m

Hakkımızda

25 Yılı Aşkın Faaliyet Süresi

Firmamız, üreticilerin istedikleri anda istediği çeşitte ham maddeye kolay şekilde ulaşması hedefiyle faaliyet göstermek üzere Konya merkezde 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Geçen yıllar içerisinde miktar sınırı olmadan birçok farklı sektörde üretim yapan irili ufaklı bütün üreticilere güvenilir şekilde ham madde tedariği sağlamaya ve dünyanın en büyük plastik ham madde tedarikçileri ile köklü ilişkiler sürdürmeye devam etmiştir.

Gelişen teknolojiler üretim süreçlerini etkilemiş özellikle plastik hammadde, nihai tüketici ihtiyaçları, endüstriyel tasarım ve sanayii ihtiyaçları doğrultusunda cam, ahşap , metal vb.. malzemelerin yerini almaya başlamıştır. Bu gelişmeler ise mekaniksel, termal, elektriksel ve fiziksel özellikleri ile yüksek teknik özelliklere sahip mühendislik plastiğine olan ihtiyacı her geçen gün artırmıştır. Armoni Plastik A.Ş. ilerleyen zaman içerisinde mühendislik plastiğinin dinamiğine ayak uydurarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güçlü İlişkiler Kaliteli Ürünler

Kuvvetli Tedarikçi İlişkileri

Piyasa ve tedarikçi gelişimini takip eder, müşterilerimiz ve distribütörü olduğumuz tedarikçilerimiz ile yakın bir iş birliği içerisindeyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Hizmet

Güçlü tedarikçi ilişkilerimiz sayesinde bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

Satış Ekibi ve Teknik Destek

Satış ve teknik destek ekibimiz ile, karşılaşabileceğiniz her türlü problemlerinizde yardımcı olmaktayız.

Depolama ve Zamanında Teslimat

Kendimize ait depomuz ve servis araçlarımız ile doğru ürünü doğru zamanda istenilen miktarda teslim etmekteyiz.